• Polski
  • Deutsch
+48 606 815 000 +48 608 037 431

Wiosno ah to Ty! Wiosenny serwis ciężarówek

Warto wykorzystać wiosnę do tego, by zmotywować się do wykonania przeglądu samochodu. Odstawiając go do naszego serwisu ciężarówek we Wrocławiu, możesz liczyć na kompleksowy przegląd, z wymiana płynów eksploatacyjnych oraz odpowiednie przygotowanie klimatyzacji na czas pierwszych upałów. Wprowadzenie zwyczaju wykonywania corocznych przeglądów wiosennych wyjdzie na dobre nie tylko pojazdom ale także ich użytkownikom. Tego typu multiserwis ma na celu sprawdzenie, czy poszczególne podzespoły pojazdu działają w odpowiedni sposób. Wykrywając ewentualne uszkodzenia w początkowej fazie, znacznie szybciej i łatwiej można je naprawić i uniknąć sytuacji, gdy jedna awaria powoduje szereg kolejnych, znacznie poważniejszych. Prowadzony przez nas serwis ciężarówek we Wrocławiu, zaprasza na przeglądy wiosenne, w skład których wchodzi wymiana oleju, filtrów (paliwowego i oleju) oraz analiza stanu klimatyzacji.

Klienci mają możliwość by sprawdzić stan techniczny pojazdu. Przejście przez linię diagnostyczną, pozwala na przetestowanie czy hamulce działają w odpowiedni sposób. Warto poświęcić więcej uwagi tym elementom, które odpowiadają za bezpieczeństwo jazdy oraz komfort użytkowania ciężarówki. Przy wiosennej diagnostyce, szczególnie duże znacznie ma przegląd klimatyzacji. Wymiana filtrów powietrza oraz ewentualny serwis czynnika chłodzącego to podstawa, która będzie w stanie zapewnić wydajność systemu oraz zdrowe powietrze, wolne od alergenów. Jeżeli mamy do czynienia z zanieczyszczeniem układu, to warto wykonać odgrzybianie oraz ozonowanie, które wyeliminują drażniące układ oddechowy elementy. To właśnie one są odpowiedzialne za różnego typu infekcje i niedyspozycje. U kierowców tirów ma to szczególnie duże znaczenie, ponieważ ilość spędzonych godzin w kabinie, znacząco odbija się na ich ogólnej kondycji i zdrowiu.

Na tak zaplanowany przegląd warto także przyjechać z innego powodu – jeżeli okaże się, że pojazd wymaga jakiejś naprawy, to znacznie łatwiej można ją zaplanować, kiedy jest jeszcze w stanie nie powodującym całkowitego unieruchomienia samochodu. Nasi pracownicy posiadają odpowiednio wyposażone stanowiska pracy, które pozwalają na szybką oraz trafną diagnostykę oraz skuteczną naprawę. Kierowcom, oczekującym na serwis, proponujemy wygodne warunki w poczekalni, która wyposażona jest w łącze internetowe oraz telewizję a także miejsce do odświeżenia się. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz  najoptymalniejsze rozwiązania, zarówno pod względem finansowym jak i funkcjonalnym.