• Polski
  • Deutsch
+48 606 815 000 +48 608 037 431

Nasza oferta

Mechatronika

Mechatronika jest interdyscyplinarną dziedziną wiedzy stanowiącą integrację takich dziedzin jak mechanika, elektronika i elektrotechnika, informatyka, inżynieria sterowania i analiza sygnałów. Mechatronika obejmuje programowalne urządzenia i systemy elektromechaniczne z wbudowaną strukturą sensorów, współpracujących z systemem przetwarzania sygnałów oraz z zespołami urządzeń komunikacyjnych i wykonawczych. Mistrzem w tej dziedzinie w naszej firmie jest właściciel serwisu Zenon Zawada. To jego konik. Szef szefów naprawi taką awarie szybko i sprawnie.

obrazek

Mechatronika samochodów ciężarowych truck – Wrocław

Oferowana przez nas usługa mechatroniki samochodów ciężarowych truck we Wrocławiu obejmuje takie zadania, jak między innymi:

  • Programowanie sterowników
  • FLASH sterowników
  • Systemy BOSCH, HALDEX, KNORR, WABCO

Realizowane przez nas zadania pozwalają między innymi na usunięcie awarii związanych z nieprawidłowym działaniem elektryki w aucie. Chodzi na przykład o oświetlenie czy systemy związane z bezpieczeństwem. Programowane przez nas sterowniki odpowiadają również często za odpowiednią pracę silnika czy automatycznej skrzyni biegów. Właśnie dlatego, tak ważny jest odpowiedni wybór warsztatu, w którym wszystkie prace przeprowadzone zostaną odpowiednio rzetelnie. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług, wśród których znajdą Państwo również między innymi naprawę klimatyzacji w truckach we Wrocławiu, zawieszenia, układu hamulcowego czy naczep.

Efekt modyfikacji sterownika silnika

Modyfikacja sterownika silnika pozwala między innymi na podniesienie mocy i momentu obrotowego jednostki napędowej. Co ważne nie jest przy tym wymagana ingerencja w poszczególne podzespoły silnika, co byłoby procesem nie tylko czasochłonnym, ale również kosztownym. Modyfikacja pozwala zatem za niewielką cenę podnieść wydajność serca pojazdu i wyraźnie poprawić przyjemność z jazdy. Warto dodać, że prawidłowo wykonana modyfikacja sterownika i użycie do tego odpowiednich programów jest w pełni bezpieczna dla silnika i nie ma negatywnego skutku na jego żywotność.