• Polski
  • Deutsch
+48 606 815 000 +48 608 037 431

O firmie

Firma Serwis Aut ciężarowych LKW Zenon Zawada działa na rynku od 2003r. Swoją działalność rozpoczęła we Wrocławiu na ul. Bierutowskiej. Obecnie prosperuje na ul. Lekarskiej we Wrocławiu. Serwis LKW to grupa ludzi z pasją, podejmujących naprawy pojazdów ciężarowych z pełnym zaangażowaniem. Każdy nasz pracownik posiada wysokie kwalifikacje i wiele lat doświadczenia zawodowego co przekłada się na profesjonalne świadczenie usług serwisowych przez naszą firmę. W naszym zespole znajdują się też młodzi mechanicy, którzy szybko się uczą i dzięki którym naprawy są jeszcze dokładniejsze.

Specjalizujemy się w naprawach ciężarówek marki MAN. Posiadamy certyfikaty od takich firm jak MAN TRUCK & BUS POLSKA SP. Z O.O. , INTER CARS S.A. , HYVA Polska Sp. z o.o. Korzystamy z nowoczesnych programów do diagnostyki samochodowej oraz nowoczesnych urządzeń.

Zakres naszych usług zaczyna się od ogólnej naprawy samochodów ciężarowych oraz naczep poprzez diagnostykę samochodową kończąc na częściach zamiennych.

Posiadamy także duży parking oraz zaplecze dla kierowców, którzy chcieliby się odświeżyć. A do tego poczekalnie z wygodami – TV, internet.