• Polski
  • Deutsch
+48 606 815 000 +48 608 037 431

Serwis Mercedes – kompleksowa obsługa pojazdu

W ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów dostawczych renomowanych marek z ciężarówkami Mercedes na czele. Jesteśmy autoryzowaną jednostką, która działa w oparciu o wytyczne producenta, gwarantując tym samym najwyższą jakość świadczonych usług i oryginalne części zamienne. Dysponujemy profesjonalnym i rozbudowanym zapleczem urządzeń diagnostycznych, które są w stanie szybko i trafnie wykryć przyczynę awarii. Świadczymy usługi serwisowe Mercedes, dotyczące zarówno mechaniki, pneumatyki jaki i klimatyzacji. Niezależnie od charakteru zlecenia, każdorazowo podchodzimy do klientów w sposób indywidualny i rzetelnie realizujemy zlecone nam zadania. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i stale uzupełniają swoją wiedzę na szkoleniach dotyczących nowinek technologicznych, związanych z wyposażeniem samochodów ciężarowych. Zajmujemy się usuwaniem bieżących awarii oraz realizacją zaplanowanych serwisów.

Naszą specjalnością są naprawy skrzyń biegów, silników, mostów oraz osi zawieszenia. Ponadto prowadzimy przeglądy pogwarancyjne, naprawiamy i regenerujemy pompy wtryskowe oraz układy AD BLUE. Świadczymy pełną paletę usług z zakresu obsługi olejowej czy wymiany filtrów. Z racji tego, iż jesteśmy licencjonowaną jednostka serwisu Mercedes, pracujemy na wysokiej klasy częściach i elementach wyposażenia, które gwarantują niezawodność. To właśnie u nas wykonasz naprawy i przeglądy serwisowe z zakresu pneumatyki, w układach: hamulcowym, zawieszenia czy sterowania. Kompleksowo obsługujemy pojazdy pod względem szeroko pojętej mechatroniki jak i klimatyzacji (w wariantach klasycznych, postojowych bądź z opcją dodatkowego ogrzewania). Ilość godzin, jakie spędzają samochody ciężarowe na drodze, podczas swojej wytężonej pracy powodują, iż zachowanie bezpieczeństwa kierowcy i towaru, zależy w dużej mierze od solidnego serwisu oraz stałych napraw (koniecznych w razie pojawienia się pierwszych oznak zużycia elementów eksploatacyjnych czy też, ewentualnych awarii).

Oddając swoją ciężarówkę w nasze ręce, zyskujesz pewność, iż zostanie ona poddana serwisowi z należytą starannością oraz kompleksowym spojrzeniem na każdy z podzespołów. Zaufaj fachowcom, dla których diagnostyka jest codziennością a naprawy stanowią wyzwanie, które pokonują z satysfakcją. Zapewniamy konkurencyjne ceny części oraz rzetelne podejście do każdego ze zleconych zadań. Klienci, odwiedzający nasz serwis Mercedes, mogą skorzystać z zaplecza dla kierowców, z TV, internetem oraz miejscem do odświeżenia się.