• Polski
  • Deutsch
+48 606 815 000 +48 608 037 431

Naprawa Ciężarówek Man – Wrocław

Firma MAN jest jednym z najsłynniejszych producentów wysokiej jakości samochodów ciężarowych. Pojazdy dostarczane przez to przedsiębiorstwo cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Bardzo często korzystają z nich zawodowi kierowcy, także w Polsce. Pojazdy te, jak każde inne, narażone są jednak na uszkodzenia. W przypadku awarii tira, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawy ciężarówek MAN we Wrocławiu. Ta wielka firma powstała już ponad 300 lat temu, a jej zasięg nadal rośnie. Dlatego też wiele warsztatów samochodowych, serwis tirów tej marki uważa za jedną z najważniejszych usług. Pomimo wielu przedsiębiorstw oferujących pomoc w naprawie samochodów MAN, warto wybrać firmę, która wszelkie prace wykona z należytą starannością i użyje do tego oryginalnych części lub najwyższej jakości zamienników. Jeśli chcą mieć Państwo gwarancję możliwie najlepiej wykonanej usługi, zapraszamy do naszego serwisu. Oprócz pojazdów marki MAN, zajmujemy się również naprawą ciężarówek Mercedes oraz poszczególnych podzespołów, takich jak silniki czy skrzynie biegów.

Dzięki temu bardzo łatwo znaleźć odpowiednie miejsce, gdy twój pojazd spotka usterka albo gdy potrzebujesz jakichkolwiek części zamiennych. Zwłaszcza w okolicach Wrocławia i innych większych miast istnieje wiele firm i korporacji, które wymagają regularnych dostaw towarów. Oznacza to, że nie musisz się martwić o swoje auto, gdy jedziesz przez tamte tereny. Naprawa ciężarówek MAN to usługa, którą często napotkasz na swojej drodze. Wystarczy tylko wybrać serwis i przekazać swój uszkodzony pojazd w ręce fachowców.

Naprawa silników i zawieszenia w ciężarówkach MAN

Jednostka napędowa oraz zawieszenie są jednymi z najbardziej narażonych na uszkodzenia komponentami w ciężarówkach. Wynika to przede wszystkim z ogromnych ilości kilometrów pokonywanych z wielotonowym ładunkiem. Realizowane przez naszych wykwalifikowanych mechaników prace związane z serwisem wspomnianych wyżej elementów pojazdu, obejmują między innymi:

  • wymianę tłoków, panewek, korbowodów, wtryskiwaczy czy tulei,
  • naprawę głowic,
  • uszczelnianie silnika,
  • wymianę amortyzatorów, poduszek zawieszenia, drążków kierowniczych i stabilizatorów,
  • regenerację przekładni czy osi,
  • geometrie kół.

W przypadku, gdy przyczyna awarii nie jest znana, prace poprzedzamy kompleksową diagnostyką auta ciężarowego, która pozwala nam precyzyjnie ustalić przyczynę powstałych uszkodzeń.