• Polski
  • Deutsch
+48 606 815 000 +48 608 037 431

Jak odbywa się serwis naczep i przyczep?

Serwis naczep i przyczep dotyczy istotnej części każdej ciężarówki, która oprócz właściwości jezdnych, powinna także zapewniać właściwe warunki do przewożenia towarów (także tych o specjalnych wymaganiach). Nasz serwis oferuje kompleksową obsługę w zakresie ich naprawy oraz serwisu, zarówno w przypadku zużycia typowych elementów eksploatacyjnych, awarii jak i zniszczeń, wynikających z kolizji drogowych. Serwis naczep i przyczep opiera się na fachowej diagnostyce, która zapewnia pełną wiedzę na temat przyczyn awarii. Pośród najczęściej wykonywanych zleceń znajdują się przeglądy okresowe, naprawa instalacji elektrycznych oraz pneumatycznych, które odpowiadają za prawidłowe działalnie przestrzeni ładownej, diagnostyka oraz naprawa hamulców jak również montaż wyposażenia dodatkowego. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze pojazdów różnych marek, gwarantujemy solidność wykonanych prac oraz ich terminowość. Dobrze przeprowadzony serwis naczep i przyczep rozpoczyna się od diagnostyki usterki, na bazie której można podjąć decyzję o najoptymalniejszym sposobie naprawy.

Posiadając odpowiednie zaplecze narzędziowo – maszynowe, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać różnego typu naprawy mechaniczne, usprawnić działalnie zawieszenia czy układów hydraulicznych. Ponadto oferujemy naprawy powypadkowe, które wymagają ingerencji w konstrukcję naczepy czy przyczepy. Działamy w oparciu o sprawdzone rozwiązania, które przynoszą pożądany przez klientów skutek. Do napraw używamy części, pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów, którzy mają wypracowaną pozycję rynkową. Bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz całego pojazdu wraz z kierowcą, wymaga sprawnego działania układu hamulcowego i napędowego (nawet najlepszej jakości ciągnik, nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa jazdy, jeżeli jego naczepa zostanie osłabiona przez nieprawidłowo działające hamulce czy zawieszenie).

Pneumatyka odpowiada za wydajność w zakresie ładowności a sterowanie elektroniczne gwarantuje wygodę obsługi pojazdu. To właśnie te aspekty powinny być objęte szczególną uwagą, jeżeli planujesz przeprowadzić serwis naczep i przyczep. Zlecając to zadanie naszej firmie zyskasz pewność, iż bezpiecznie możesz ruszać do realizacji kolejnych zleceń. Każdorazowo staramy się wybrać najoptymalniejszy sposób naprawy oraz jej zakres, by wprowadzone zmiany stanowiły trwałe oraz niezawodne zabezpieczenie przewożonego towaru. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty już dziś i wybierz usługę, która Cię interesuje.