• Polski
  • Deutsch
+48 606 815 000 +48 608 037 431

Jakie usługi wykonuje mobilny serwis naprawy?

Awaria samochodu zaskoczyła Cię w trasie i nie jesteś sobie w stanie poradzić z samodzielną jej naprawą? Dojazd do naszego serwisu jest niemożliwy bądź zbyt czasochłonny a nie chcesz zlecać naprawy nieznanej i nieprzetestowanej ekipie? Postaw na mobilny serwis naprawy, w ramach którego jesteśmy w stanie uporać się z większością typowych usterek. Na jakiej zasadzie świadczona jest taka usługa? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie. Mechanik przeprowadzi wywiad, w oparciu o uzyskanie podczas niego informacje, będzie w stanie skompletować niezbędne zaplecze narzędzi oraz części zamiennych, które mogą okazać się niezbędne w konkretnym przypadku.

Mobilny serwis naprawy pozwala na wyeliminowanie szeregu awarii, wynikających zarówno z kolizji drogowych, zużycia części eksploatacyjnych czy awarii poszczególnych podzespołów. Posiadamy odpowiednio wyposażone, mobilne stanowisko pracy, które pozwala na szybki dojazd na wskazane przez klienta miejsce i stałą dyspozycję zróżnicowanego sprzętu (diagnostycznego i serwisowego) jak również części zamiennych. Najczęściej, w ramach tego typu usług, oferujemy naprawy układu zawieszenia oraz hamulcowego, podzespołów opartych na pneumatyce, wybranych elementów silnika czy skrzyni biegów (ze sprzęgłem włącznie) a także szeroko rozumianej diagnostyki komputerowej, która trafnie wskaże przyczynę nieplanowanego postoju.

Typowe naprawy „parkingowe” wykonywane także przez naszych specjalistów to wymiana pasków oraz rolek, wymiana alternatora, pompy wody bądź turbin. Bezproblemowo jesteśmy także w stanie poradzić sobie z wtryskami, piastami, kompresorem czy resorami, które przestały prawidłowo działać. Proponowane usługi dotyczą zarówno elementów ciągnika jak i naczep czy przyczep. Ze szczególną uwagą podchodzimy do zleceń, które obejmują pojazdy, wiozące towar o specjalnych wymaganiach (np. żywność, transportowaną w odpowiednich warunkach termicznych). Obsługujemy klientów na terenie całego kraju i gwarantujemy najwyższe standardy pracy, które doskonale znacie z naszego serwisu stacjonarnego. Mobilny serwis naprawy to wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze, jakie pochłonie holowanie pojazdu czy oczekiwanie na naprawę w nieznanym i niesprawdzonym serwisie. Dojedziemy na miejsce, przeprowadzimy skuteczną naprawę w oparciu o przywiezione części zamienne i szybko uporamy się z problemem, byś mógł ruszyć w dalszą drogę i zarabiać pieniądze, nie tracąc na wiarygodności pod względem terminowej realizacji zleceń.